אודות

SEO

קידום אתרים מקצועי הינו תהליך מורכב וקפדני, הדורש התמדה וסבלנות. את התוצאות משיגים לאורך הזמן וניתן למדוד אותן על פי הקרטריונים הבאים:


להלן הפעולות שמתבצעות במהלך קידום אתר אינטרנט:

אופטימיזציה למנועי חיפוש
SEO - Search Engine Optimization

אופטימיזציה

המטרה של SEO זה לאפשר למנועים לסרוק את תוכן האתר בקלות ולקטלג (או לדרג) אותם על בסיס הרלוונטיות שלהם ביחס למילות מפתח באתר. האופטימיזציה נעשית ברמה הטכנית (קוד) וברמת התוכן (טקסטים, קישורים ותמונות).

אופטימיזציה לאתרים מקלה על לנועי חיפוש לסרוק את האתרים  ו”להבין” את הצפיפות, הייחודיות והמיקום של הביטויים בדפים. אתרים שעוברים אופטימיזציה מופיעים גבוה יותר בתוצאות החיפוש של גוגל.

אנחנו מבצעים אופטימיזציה למנועי חיפוש באתרים במסגרת של תהליך קידום אתרים או כשירות חד פעמי לאתרי אינטרנט קיימים. ניתן להזמין שירות של אופטימיזציה לכל סוגי האתרים: אתרים סטטיים, אתרים דינאמיים, אתרי מכירות ,בלוגים, בעלי מקצוע, אתרים תדמיתיים, פורטלים ועוד.

ייעוץ קידום אתרים

אנו מספקים ייעוץ קידום אתרים וייעוץ של אופטימיזציית מבנה ותוכן:
ייעוץ מסוג זה מאפשר יישום המלצות לאופטימיזציה על ידי צד שלישי:
חברה לבניית אתרים או עורך האתר ומנהל תוכן.

הנעה לפעולה
CTA - Call To Action

מרכיב חשוב בתהליך קידום אתרים זה "להניע" את הגולש לבצע פעולה רצויה באתר כגון: ליצור קשר, לקנות מוצר או לבקש הצעת מחיר. דוגמא להנעה לפעולה בסיסית: "לחץ כאן", "קנה עכשיו", "צור קשר" וכו'.

שיפור יחס המרה
CRO - Convertion Rate Optimization

"יחס ההמרה" באתרי אינטרנט הינו יחס בין כמות גולשים שנכנסים לאתר לכמות הגולשים שמבצעים את הפעולה הנדרשת (למשל: רכישת מוצר, יצירת קשר, הרשמה לניוזלטר או כל פעולה רצויה אחרת).
היחס הנ"ל מדיד לחלוטין ובעל פוטנציאל לשיפור על ידי תהליך שנקרא "אופטימיזציית יחס המרה", שכולל בין היתר: כתיבה שיווקית, שיפור של דפי האתר, חיזוק של "הנעה לפעולה", הרבה יצירתיות ופסיכולוגיה. התנאי המקדים להתחלת התהליך - תנועת גולשים ערה באתר.

פרסום ממומן
PPC

בדומה לקידום אתרים אורגני, המטרה של פרסום ממומן זה להופיע כמה שיותר גבוה בתוצאות החיפוש. השוני כאן זה שהמפרסם משלם על כל קליק לגוגל (בניגוד להקלקות בתוצאות חיפוש אורגניות שהן בחינם). העלות הממוצעת לקליק נעה בין עשרות אגורות לעשרות שקלים עבור כל קליק. (תלוי בנושא המודעה ורמת התחרותיות בתחום).

פרסום ממומן אינו מבטיח שמי שהקליק עליו, יבצע המרה (ז"א יקנה, יצור קשר וכו'). היתרון של הפרסום הממומן זה תוצאות מיידיות (בניגוד לקידום אורגני) וניתן להשתמש בו במקביל לקידום האתר, כאשר מדובר בתחום תחרותי במיוחד, על מנת להזרים טראפיק ולקוחות חדשים לעסק, עוד לפני שהקידום האורגני מראה תוצאות.

קידום אתרים כולל:

SEO הינו תהליך חשוב אך מורכב. לקבלת מידע נוסף - צרו קשר.