אודות

וובטריה

המותג וובטריה הוקמה ע"י סטס ליסניצ'בסקי לצורך אספקת שירותי קידום אתרים אורגני.

קידום אתרים של וובטריה נעשה בהתאם להנחיות האיכות של גוגל לצורך קידום לטווח ארוך והפיכת האתרים המקודמים לנכסים דיגיטליים של ממש. סטטיסטיקה עדכנית

  • קידום חברות b2b
  • קידום אתרים אורגני בגוגל
  • קידום אתרים בבינג
  • קידום אתרים בחו"ל
  • בניית אתרים

פתרונות לקידום האתר שלכם

SEO

אופטיציזציה למנועי חיפוש

SEO זה ראשי תיבות של Search Engine Optimization.המטרה של SEO היא לאפשר לגוגל לסרוק את תוכן האתר בקלות, "להבין" את הנושאים של כל התכנים באתר ולקטלג (או לדרג) אותם על בסיס הרלוונטיות שלהם ביחס לביטויי חיפוש שונים.
האופטימיזציה נעשית ברמה הטכנית (קוד) וברמת התוכן (טקסטים, קישורים ותמונות). אתרים שעברו אופטימיזציה מופיעים גבוה יותר בתוצאות החיפוש של גוגל.

קידום אתרים אורגני

קידום אתר אורגני הינו תהליך לשיפור הדירוג של אתר אינטרנט בתוצאות החיפוש הטבעיות במנועי חיפוש.
התהליך של קידום אורגני כולל בדרך כלל הקמת אתר אינטרנט אם אין כזה, מחקר מילות מפתח, כתיבת תוכן, אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), בניית פרופיל קישורים נכנסים, קידום המותג במנועי החיפוש וברשתות החברתיות וקידום OFFLINE.

הנעה לפעולה
CTA – Call To Action

מרכיב חשוב בתהליך קידום אתרים אורגני. הכוונה "להניע" את הגולש לבצע פעולה רצויה באתר כגון: ליצור קשר, לקנות מוצר או לבקש הצעת מחיר.
דוגמא להנעה לפעולה בסיסית: "לחץ כאן", "קנה עכשיו", "צור קשר" וכו'.

שיפור יחס המרה
CRO – Convertion Rate Optimization

"יחס ההמרה" באתרי אינטרנט הינו יחס בין כמות גולשים שנכנסים לאתר לכמות הגולשים שמבצעים את הפעולה הנדרשת. לדוגמה: רכישת מוצר, יצירת קשר, הרשמה לניוזלטר או כל פעולה רצויה אחרת.
יחס ההמרה הינו מדיד ובעל פוטנציאל לשיפור באמצעות תהליך שנקרא "אופטימיזציית יחס המרה". התהליך כולל בתוכו בדרך כלל: כתיבה שיווקית, שיפור של דפי האתר, חיזוק של הנעה לפעולה באתר והבנה בפסיכולוגיית גולשים.

פרסום ממומן
PPC

בדומה לתהליך קידום אתרים אורגני, המטרה של פרסום ממומן זה להופיע כמה שיותר גבוה בתוצאות החיפוש, רק שכאן משלמים על כל קליק למנוע החיפוש.
העלות הממוצעת לקליק יכולה לנוע בין שקלים בודדים למאות שקלים עבור כל קליק, תלוי בנושא המודעה ורמת התחרותיות בתחום.
פרסום בגוגל עוזר להזרים טראפיק ולקוחות חדשים לעסק עוד לפני שהקידום האורגני מראה תוצאות. עם זאת, פרסום בגוגל אינו מבטיח שמי שהקליק עליו יבצע המרה באתר.
היתרון של פרסום בגוגל זה הופעה מיידית בתוצאות החיפוש וניתן להשתמש במידע של הקמפיין בשביל חיזוק הקידום האורגני.

וובטריה קידום אתרים

הניסיון שלנו הופך את האתר שלכם לנכס של ממש.
תוצאות שהשגנו ללקוחות שלנו עד כה:

חשיפות חודשיות
500000
מבקרים בחודש
0
לידים חודשיים
0