אודות

נעים להכיר

וובטריה הוקמה ע"י סטס ליסניצ'בסקי ומספקת שירותי קידום אתרים אורגני.

קידום אתרים של וובטריה נעשה בהתאם להנחיות האיכות של גוגל לצורך קידום אתרים אורגני לטווח ארוך והפיכתם לנכסים דיגיטליים של הלקוחות שלנו. סטטיסטיקה עדכנית

  • קידום חברות b2b
  • קידום אתרים אורגני בגוגל
  • קידום אתרים בבינג
  • קידום אתרים בחו"ל
  • בניית אתרים

פתרונות לקידום האתר שלכם

SEO

אופטיציזציה למנועי חיפוש

SEO זה ראשי תיבות של Search Engine Optimization.המטרה של SEO היא לאפשר לגוגל לסרוק את תוכן האתר בקלות, "להבין" את הנושאים של כל התכנים באתר ולקטלג (או לדרג) אותם על בסיס הרלוונטיות שלהם ביחס לביטויי חיפוש שונים.
האופטימיזציה נעשית ברמה הטכנית (קוד) וברמת התוכן (טקסטים, קישורים ותמונות). אתרים שעברו אופטימיזציה מופיעים גבוה יותר בתוצאות החיפוש של גוגל.

קידום אתרים אורגני

קידום אתר אורגני הינו תהליך לשיפור הדירוג של אתר אינטרנט בתוצאות החיפוש הטבעיות במנועי חיפוש.
התהליך של קידום אורגני כולל בדרך כלל הקמת אתר אינטרנט אם אין כזה, מחקר מילות מפתח, כתיבת תוכן, אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), בניית פרופיל קישורים נכנסים, קידום המותג במנועי החיפוש וברשתות החברתיות וקידום OFFLINE.

הנעה לפעולה
CTA – Call To Action

מרכיב חשוב בתהליך קידום אתרים אורגני. הכוונה "להניע" את הגולש לבצע פעולה רצויה באתר כגון: ליצור קשר, לקנות מוצר או לבקש הצעת מחיר.
דוגמא להנעה לפעולה בסיסית: "לחץ כאן", "קנה עכשיו", "צור קשר" וכו'.

שיפור יחס המרה
CRO – Convertion Rate Optimization

"יחס ההמרה" באתרי אינטרנט הינו יחס בין כמות גולשים שנכנסים לאתר לכמות הגולשים שמבצעים את הפעולה הנדרשת. לדוגמה: רכישת מוצר, יצירת קשר, הרשמה לניוזלטר או כל פעולה רצויה אחרת.
יחס ההמרה הינו מדיד ובעל פוטנציאל לשיפור באמצעות תהליך שנקרא "אופטימיזציית יחס המרה". התהליך כולל בתוכו בדרך כלל: כתיבה שיווקית, שיפור של דפי האתר, חיזוק של הנעה לפעולה באתר והבנה בפסיכולוגיית גולשים.

פרסום ממומן
PPC

בדומה לתהליך קידום אתרים אורגני, המטרה של פרסום ממומן זה להופיע כמה שיותר גבוה בתוצאות החיפוש, רק שכאן משלמים על כל קליק למנוע החיפוש.
העלות הממוצעת לקליק יכולה לנוע בין שקלים בודדים למאות שקלים עבור כל קליק, תלוי בנושא המודעה ורמת התחרותיות בתחום.
פרסום בגוגל עוזר להזרים טראפיק ולקוחות חדשים לעסק עוד לפני שהקידום האורגני מראה תוצאות. עם זאת, פרסום בגוגל אינו מבטיח שמי שהקליק עליו יבצע המרה באתר.
היתרון של פרסום בגוגל זה הופעה מיידית בתוצאות החיפוש וניתן להשתמש במידע של הקמפיין בשביל חיזוק הקידום האורגני.

וובטריה קידום אתרים איתכם לאורך כל הדרך

וובטריה היא חברת קידום אתרים אורגני שיודעת לקדם אתרים. הניסיון שלנו מאפשר לנו להפוך את האתר שלכם ליתרון משמעותי בתוצאות החיפוש.

סטטיסטיקה עדכנית:

0
ביטויים מקודמים
500000
חשיפות חודשיות
0
מבקרים בחודש
0
פניות ולידים חודשיים

צרו קשר ונשמח לקדם את האתר שלכם

דילוג לתוכן