שירותי קידום אתרים

אחת הדרכים הפופולריות ביותר לטובת שיווק באינטרנט היא קידום אתרים אורגני.

קידום אתר בגוגל מתחיל בראש ובראשונה עם היכרות ואפיון העסק. בשלב הראשון אנו מבצעים ניתוח מעמיק של צרכי העסק שלכם ומתחקים אחר קהלי היעד הרלבנטיים ביותר עבורו. שלב זה כולל מחקר מילות מפתח, ניתוח הרגלי צריכה ברשת, מעקב אחר שחקנים ותיקים בתחום ועוד. במקביל, אנו בונים את תוכנית העבודה בשביל קידום אתר החברה שלכם.

עם השלמת התכנון והאפיון, וובטריה משקיעה משאבים במספר אפיקים. חלקם נוגעים לאתר עצמו (On Page) וחלקם נוגעים לפעילות ברחבי הרשת (Off Page).

תהליך קידום אתרים

בניית אתר ואופטימיזציה למנועי חיפוש
SEO – Search Engine Optimization

SEO

המטרה של בניית אתר ידידותי לגוגל היא לאפשר לגוגל לסרוק את תוכן האתר בקלות, "להבין" את הנושאים של כל התכנים באתר ולקטלג (או לדרג) אותם על בסיס הרלוונטיות שלהם ביחס לביטויי חיפוש שונים.

בניית האתר והאופטימיזציה נעשית ברמה הטכנית (קוד) וברמת התוכן (טקסטים, קישורים ותמונות). בניית אתרים עם אופטימיזציה מופיעים גבוה יותר בתוצאות החיפוש של גוגל באופו טבעי – אורגני.

הנעה לפעולה
CTA – Call To Action

מרכיב חשוב בתהליך קידום אתרים אורגני. הכוונה "להניע" את הגולש לבצע פעולה רצויה באתר כגון: ליצור קשר, לקנות מוצר או לבקש הצעת מחיר. דוגמא להנעה לפעולה בסיסית: "לחץ כאן", "קנה עכשיו", "צור קשר" וכו'.

שיפור יחס המרה
CRO – Convertion Rate Optimization

"יחס ההמרה" באתרי אינטרנט הינו יחס בין כמות גולשים שנכנסים לאתר לכמות הגולשים שמבצעים את הפעולה הנדרשת. לדוגמה: רכישת מוצר, יצירת קשר, הרשמה לניוזלטר או כל פעולה רצויה אחרת.
יחס ההמרה הינו מדיד ובעל פוטנציאל לשיפור באמצעות תהליך שנקרא "אופטימיזציית יחס המרה". התהליך כולל בתוכו בדרך כלל: כתיבה שיווקית, שיפור של דפי האתר, חיזוק של הנעה לפעולה באתר, הרבה יצירתיות ופסיכולוגיית גולשים. תנאי מחייב להצלחת התהליך – תנועת גולשים באתר.

פרסום ממומן
PPC

כמו בתהליך קידום אתרים אורגני המטרה של פרסום ממומן זה להופיע כמה שיותר גבוה בתוצאות החיפוש.
העלות הממוצעת לקליק נעה בין עשרות אגורות לעשרות שקלים עבור כל קליק, זה תלוי בנושא המודעה ורמת התחרותיות בתחום.

פרסום בגוגל עוזר להזרים טראפיק ולקוחות חדשים לעסק, לפני שהקידום האורגני מראה תוצאות. עם זאת, פרסום בגוגל אינו מבטיח שמי שהקליק עליו יבצע המרה באתר. היתרון של פרסום בגוגל זה הופעה מיידית בתוצאות החיפוש וניתן להשתמש במידע של הקמפיין בשביל חיזוק הקידום האורגני.

קידום אתר אורגני

במהלך קידום אתרים אנו מבצעים ניתוח מעמיק של התנועה באתרי הלקוחות שלנו. הניתוח האנליטי נעשה באמצעות כלים אנליטיים מתקדמים המספקים מידע מדויק על תעבורת הגולשים, סוג הגולשים, מקורות התנועה ואיכות התנועה.

המעקב של וובטריה מתמקד גם בתהליכים שמאחורי המספרים. למשל, אתר מסוים יכול להיות ממוקם בביטוי מפתח איכותיי במקום 1 בגוגל, אך הגולשים שמגיעים מביטוי זה אינם הופכים ללקוחות (האתר או הביטוי אינם ממירים). מנגד ייתכן כי דווקא ביטויים שהתחרות עליהם פחות גבוהה עשויים להפתיע. וובטריה הינה חברה לקידום אתרים שיודעת לבור את המוץ מן התבן ובעזרת מחקר, לאבחן נקודות תורפה באתר שלכם ולזקק נקודות חוזק

קידום אתרים בגוגל הינו תהליך חשוב להצלחת האתר שלכם. נשמח לעמוד לשירותכם ולהוות שותף-דרך לכיבוש התוצאות הראשונות בגוגל.